Nowa wersja systemu CMSW dniu dzisiejszym ujrzał światło dzienne nowy system WAWRUS CMS. Pod względem liczby dostępnych funkcji teoretycznie nie jest dużo bardziej rozbudowany w stosunku do poprzedniej wersji. Jednak projektując go postawiliśmy na optymalizację dla potrzeb SEO, szybkie i stabilne działanie oraz duże możliwości rozbudowy.

WAWRUS CMS w wersji 4.2 posiada wszystkie udogodnienia dla potrzeb SEO: indywidualne metatagi, przyjazne odnośniki, generowanie mapy strony w formacie XML, pełna optymalizacja kodu itd.

System jest stabilny i szybki - testowany był przez grupę naszych programistów na kilkunastu różnych konfiguracjach sprzętowo/programowych - wszędzie działa niezawodnie i stabilnie. Został zoptymalizowany pod względem ograniczenia zbędnych zapytań do bazy danych, posiada wbudowane systemy cachowania i wiele innych udogodnień.

Najważniejszą jednak zmianą jest modułowa budowa - dzięki temu nawet dla bardzo rozbudowanych stron nie ma potrzeby modyfikowania już istniejącego systemu bazowego. Rola programisty ograniczona zostaje do dopisania odpowiednich modułów, które mogą zamienić nasz CMS w sklep internetowy, portal ogłoszeniowy i wiele innych - w tym zakresie w pełni dostosowujemy się do wymagań klienta. WAWRUS CMS posiada również wbudowany system obsługi szablonów graficznych - po przygotowaniu szablonu zmiana wyglądu strony to minuta pracy:))) W ten sposób strona może posiadać kilka szablonów na różne okazje (np. świąteczne).

Zapraszamy do testowania na www.wawrus.pl/demo.

Pragnę poinformować także, że mimo wielu ulepszeń nie podnieśliśmy ceny naszego systemu, co, mamy nadzieję, przyczyni się do jeszcze szybszej jego popularyzacji.